Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 6s 64g gold

499 ЕУР

Се продава од: ziko 12 јан. 01:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 6s
iphone 6s 64 g gold kako nov e tel niedna grebka nema
Leaflet
Кон почеток