Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Apple iPhone 7 Plus Black 32Gb kako Nov Full pakuvanje

170 ЕУР

209 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: MOBILNI TELEFONI SKOPJE Вчера 11:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MOBILNI TELEFONI SKOPJE

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

99 Огласи во продавницата

Apple iPhone XS gold 64gb kako nov od USA factory unlocked 339 ЕУР
Samsung Galaxy A20e black 32Gb 3Gb ram SIM free 4 990 МКД
Samsung S10e Unikaten Flamingo Pink 128/6Gb Snapdragon 249 ЕУР
Apple iPhone 12 Pro Gold Nov 128Gb so 12m Garancija 880 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 7 Plus
Apple iPhone 7 Plus Matte Black ( crna mat boja ) 32Gb memorija
Telefonot raboti na site SIM karticki ( factory unlocked)
Odlicno socuvan , celosno funkcionalen I ispraven bez nikakov problem I dobro drzi baterija, nikogas ne otvaran nitu popravan so se originalno na telefonot
Kupen i donesen od USA , doagja so Original polnac i usb kabel i kutija
Slikite i videoto se od telefonot sto e za prodazba!!!
MOBILNI TELEFONI SKOPJE
Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni Kontakt telefon za SERVIS: 074222564 Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511 Instagram profil za prodazba: https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
074205511

YouTube video od telefonot sto e za prodazba!

MOBILNI TELEFONI SKOPJE
 
074205511
Leaflet
MOBILNI TELEFONI SKOPJE

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

99 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy A52S 5G nov 128/6Gb 24 meseci garancija 319 ЕУР
Apple iPhone 12 Mini White 128gb kako nov so garancija 559 ЕУР
Samsung Note 20 Ultra 5G kako Nov 12/128Gb Snapdragon 699 ЕУР
Samsung Galaxy S20 FE green 128/6Gb 21 mesec garancija 359 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации