Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Apple iPhone 7 Plus Jet Black 128Gb Full pakuvanje

180 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: MOBILNI TELEFONI SKOPJE 25 ноем. 23:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MOBILNI TELEFONI SKOPJE

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

99 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy S20 Plus Grey kako nov 12gb ram od USA 450 ЕУР
Najeftino i Najbrzo otstranuvanje (trganje) na iCloud 600 МКД
Xiaomi Poco F3 5G white nov 6/128Gb snapdragon 870 120Hz 280 ЕУР
Nov! NEOTVOREN Samsung A41 4/64Gb , 48Mp so Garanc 12 590 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 7 Plus
Apple iPhone 7 Plus Jet Black ( crna boja so sjaj limitirano izdanie) 128Gb memorija
Telefonot raboti na site SIM karticki ( factory unlocked)
Dobro socuvan ( so mali povrshinski grebki bidejki e gloss bojata i e poznata fabricka mana na Jet Black verziite), celosno funkcionalen I ispraven bez nikakov problem I dobro drzi baterija, nikogas ne otvaran nitu popravan so se originalno na telefonot
Kupen i donesen od USA , doagja so Original polnac i usb kabel i kutija
Slikite i videoto se od telefonot sto e za prodazba!!!
MOBILNI TELEFONI SKOPJE
Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni Kontakt telefon za SERVIS: 074222564 Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511 Instagram profil za prodazba: https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
074205511

YouTube video od telefonot sto e za prodazba!!!

MOBILNI TELEFONI SKOPJE
 
074205511
Leaflet
MOBILNI TELEFONI SKOPJE

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

99 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy A12 black 64/4Gb nov neotpakuvan sim free 7 990 МКД
Samsung Galaxy S10 Plus black 8/128Gb super socuvan sim free 290 ЕУР
Nov Nekoristen Samsung A51 Black so 24m Garancija SIM free 249 ЕУР
Nov Samsung Galaxy A72 blue 6/128gb so 24 meseci garancija 340 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации