Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iphone 7 + 128 gb

330 ЕУР

Се продава од: Vojkan 03 дек. 16:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 7 Plus
Се продава Iphone 7+ 128gb, odlicno sochuvan. Doagja so originalen polnac. Kupen e od T-Mobile, neverlock raboti na site mrezhi.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации