Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Iphone 7 Plus

420 ЕУР

Се продава од: Aleksandar Вчера 11:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 7 Plus
Perfektna sostojba, eden mesec koristen, drzi baterija.
Aleksandar
077957773
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации