Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

iPhone 7 Plus Silver 128GB

150 ЕУР

220 ЕУР

Се продава од: polina 15 септ. 09:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 7 Plus
Prodavam Iphone 7 Plus Silver so 128GB memorija.Telefonot e vo odlicna sostojba kako sto mozete da poglednete na slikite (ima folija na ekranot koja e stara, ekranot e neosteten).
Kontakt telefon 076213102
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации