Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone7 plus 32gb Black

450 ЕУР

Се продава од: Filip 16 ноем. 17:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 7 Plus
Телефонот е користен 6 месеци.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации