Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 7 plus 128giga NEVERLOCK

360 ЕУР

500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 09 јул. 10:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Iphone 8 330 EUR
Samsung Galaxy S6 edge 340 EUR
Samsung Galaxy S3 Kako Nov 4 500 MKD
Iphone 6s kako nov 150 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 7 Plus
Iphone 7 128 Giga RED
Цена: 380 evra
Боја: Crvena
Сим Картички:Работи на сите оператори
Нов/Користен : Користен
Д-Мобиле 070777933
Локација: Ново Лисиче Ул: ВС Бато Бр.5
Наспроти Поштата/ПСС На Автобуската
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy Note 4 100 EUR
iPhone 6 200 EUR
iPhone 6 Top Cena 310 EUR
iPhone 6 64Giga NEVERLOCK 350 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации