Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iphone 7 plus

270 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 22 јан. 16:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy S6 edge Kako Nov 350 EUR
iPhone 6 plus 16GB 250 EUR
iPhone 6 full pakuvanje kako nov 360 EUR
Alcatel Idol 3 6 500 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 7 Plus
Iphone 7 plus 270€
32 giga NEVERLOCK
3 meseci pismena garancija
📞070-777-933📞
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
Leaflet
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy J3 -17 4 000 MKD
Samsung Galaxy J3 2017 5 500 MKD
Samsung Galaxy S6 Edge Plus 390 EUR
Huawei P9  230 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации