Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iphone 7

13 000 МКД

Се продава од: Ziko 14 јан. 14:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Телефонот е малце оштетен има мала скршеница на стаклото во горниот лев агол на екранот, се останато е во одлична состојба со оригинален полнач.
Leaflet
Кон почеток