Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава iPhone 7

14 000 МКД

Се продава од: Dragana 04 окт. 13:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 7
128 Gb
battery health 87 %
одлично сочуван без никакви недостатоци.
Dragana
070247987
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации