Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

iPhone 7 32Gb

280 ЕУР

Се продава од: Darian Вчера 19:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 7
Mat crn iphone 7. Dobro socuvan ( izgreban e na kjosevite malce). Ne e menuvan ekran nitu display.
Neverlock.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации