Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 7

360 ЕУР

Се продава од: Dimitar 09 мај 12:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 7
Prodavam iPhone 7gold 128gb so orginal kutija kupen od CH. ITNO
Dimitar
078228948
Leaflet
Кон почеток