Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 6s

100 ЕУР

150 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Мобил 2018 21 јан. 11:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Мобил 2018

Мобил 2018

63 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy Note 8 290 ЕУР
Alcatel U3 novi 50 ЕУР
Samsung Galaxy A6 PLUS NOVI 15 500 МКД
Samsung Galaxy Note 4 80 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 7
📲 Iphone 6s
ЦЕНА 6.000 Денари 💵💶💷
Гаранција 3 Месеци
Користен🔍
ЗАБЕЛЕШКА: не работи скенерот за прст
Mk Мобил 📣
☎️Контакт 075-200-430
🇲🇰Локација: Кисела вода
Наспроти Новата Зграда (ПЕГЛА) 📍
Mk Mobil
Мобил 2018
Продажба на мобилни телефони
Посетете ја нашата продавница
Иван Козаров Бр 24 Прикажи на мапата
075200430
Мобил 2018
075200430
Мобил 2018

Мобил 2018

63 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy S10 20m Garancija 460 ЕУР
Samsung Galaxy A5 -17 100 ЕУР
Samsung Galaxy Note 4 80 ЕУР
Iphone 5 SE 80 ЕУР
Кон почеток