Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPHONE 7 32 GB EXTRA CENA

18 500 МКД

Се продава од: fikla 21 јун. 04:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 7
SE PRODAVA IPHONE 7 32 G USTE POD GARANCIJA, KORISTEN 7 MESECI, SO KUTIJA I SITE OGIRINALNI DODATOCI.
18500
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации