Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 7 Neverlock

260 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 07 фев. 12:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy S6 150 ЕУР
Samsung Galaxy S7 edge Full 480 ЕУР
Samsung Galaxy s9 plus 520 ЕУР
iPhone 7 NEVERLOCK 470 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 7
Iphone 7 32 giga
Цена: 260€
Боја:Rosegold
Cим Картички:Работи на сите оператори
3 meseci pismena garancija
Нов/Користен : Користен
📞Д-Мобиле 070777933
Локација: Ново Лисиче Ул: ВС Бато Бр.5 Наспроти ПСС На Автобуската
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy s7 edge 230 ЕУР
Huawei P8 Lite 7 500 МКД
Samsung Galaxy S7 Edge 450 ЕУР
 Suzuki Ann 700 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации