Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 8 plus 64gb

250 ЕУР

280 ЕУР

Се продава од: Aleksandra 12 мај 20:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 8 Plus

Se prodava iPhone 8 plus 64Gb Zemen od Telekom pred 2 godini. Telefonot e vo sovrseno izdanie , bez grebnatina i socuvan kako nov. Ima kutija i originalen polnac.
Aleksandra
072275030
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации