Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 8plus 64Gb

280 ЕУР

Се продава од: Aleksandra 07 апр. 17:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 8 Plus
Se prodava iPhone 8 plus 64Gb
Zemen od Telekom pred 2 godini.
Telefonot e vo sovrseno izdanie , bez grebnatina i socuvan kako nov.
Ima kuija i originalen polnac.
Aleksandra
072/275-030
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации