Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 8 Plus

650 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UniTel 06 септ. 10:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
UniTel

UniTel

432 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy J6 2017 0 МКД
iPhone 6s 20 000 МКД
iPhone 6s Plus 360 ЕУР
iPhone 7 RED 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Тетово
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 8 Plus
iPhone 8 Plus 64GB
Si te ri pa asnje vi
Kako nov bez tragi na koristenje
---GRATIS--- Xham mbrojtes dhe fotroll..
---GRATIS--- Staklena folia i fotrolla..
UNITELmobilestore : 072 745 745
UniTel

UniTel

432 Огласи во продавницата
iPhone 6s 360 ЕУР
Android Smart Watch 1 800 МКД
iPhone 6 0 МКД
iPhone 6s 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации