Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Iphone 8 Red

220 МКД

Се продава од: Zoran 07 септ. 01:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 8
Se prodava Iphone 8 Red vo odlicna sostojba kupen vo Germanija. CENA : 220€ Info na tel: 070/213-186
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации