Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

iPhone 8 gold

180 ЕУР

200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Dm Store 18 септ. 13:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Dm Store

Dm Store

27 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy A52 nov TMobile so garancija 310 EUR
Fiat Punto 1.3 JTD 3 100 EUR
PEUGEOT 508 1.6HDI 110KS AUTOMATIK 9 500 EUR
SE VRSI OTKUP NA MOBILNI TELEFONI I TABLETI 0 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 8
super socuvan se e oreginal na nego
Dm Store
Продавница за мобилни телефони сервис и галантерија otkup ул.11 Oktomvri br6-3 (Центар)karsi porta Makedonija
Посетете ја нашата продавница
ул.11 Oktomvri br6-3 (Центар) Прикажи на мапата
070444425
http://pazar3.mk/dmstore
Dm Store
070444425
Leaflet
Dm Store

Dm Store

27 Огласи во продавницата
iPhone 12 128giga nov T-Mobile garancija 690 EUR
iPad 5 2019 190 EUR
Samsung Galaxy A12 nov TMobile so garancija 150 EUR
Nissan Micra 3 200 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации