Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iphone 8

500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 01 апр. 14:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy A3 2017 90 EUR
iPhone 6 64 giga Neverlock 340 EUR
 Samsung Galaxy S3 Neo 70 EUR
iPhone 6 64Giga NEVERLOCK 350 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 8
Iphone 8
Цена: 500 евра
Боја:Голд(златна)
Работи на сите оператори
3 месеци писмена гаранција
Нов/Користен : Нов
📞Д-Мобиле 070777933
Локација: Ново Лисиче
Ул. ВС Бато Бр.5 Наспроти ПСС На Автобуската
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата
LG G2 130 EUR
Samsung Galaxy J5 2017 8 000 MKD
Alcatel Idol 3 6 500 MKD
Samsung Galaxy S6 Edge Plus 390 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации