Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 8

540 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UniTel 05 апр. 18:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Тетово
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 8
#iPhone8 !
6muaj garancion - INTERNACIONAL !
6meseci garancia - INTERNACIONALNA !
#UNITELmobilestore : 072 745 745
••• GRATIS ••• Xham mbrojtes dhe fotroll..
••• GRATIS ••• Staklena folia i fotrolla..
UniTel

UniTel

432 Огласи во продавницата
iPhone 6 260 EUR
iPhone 6 0 MKD
Samsung Galaxy J3 (2017) 199 EUR
iPhone 7 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации