Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone X

0 ЕУР

Се продава од: Dimitar 11 септ. 15:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone X
Prodavam iPhone X koristen 5 meseci so puknato predno staklo.
Dimitar
078228948
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации