Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone X 64gb neverlock

300 ЕУР

Се продава од: Angela 06 апр. 10:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone X
Prodavam iphone X 64gb neverlock, dobro socuvan
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации