Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iphone x bel 64GB i Iphone 7 gold 32GB

350 ЕУР

Се продава од: ARDIT AMETI 28 фев. 23:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone X
Iphone x bel mnogu socuvan kako nov 350euro
Iphone 7 gold battery health 100% 130euro
ARDIT AMETI
070926854
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации