Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iphone x kako nov

480 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 31 јан. 13:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

LG G2 7 000 МКД
Samsung Galaxy S6 150 ЕУР
iPhone 6 350 ЕУР
Samsung Galaxy S7 Edge   450 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone X
Iphone X 480€
256 giga NEVERLOCK
3 meseci pismena garancija
📞070-777-933📞
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Iphone x 460 ЕУР
iPhone 5 Neverlock top Sostojba 9 000 МКД
Iphone 6 kako nov 80 ЕУР
iPhone 6 330 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации