Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iphone X kako nov

440 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 14 фев. 14:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy S7 Kako nov 400 EUR
iPhone 6s Neverlock 190 EUR
Samsung Galaxy S7 150 EUR
iPhone 5s 5 000 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone X
Iphone X 440€
64 giga NEVERLOCK
3 meseci pismena garancija
📞070-777-933📞
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Iphone 8 plus 450 EUR
Samsung Galaxy S7 Edge 450 EUR
Samsung Galaxy A6 plus 240 EUR
HTC One M9 vo super sostojba 230 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации