Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone Xr 64gb nebesno sin

300 ЕУР

Се продава од: Boris 25 фев. 13:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone Xr
Se prodava iPhone Xr nebesno sin, vo bezprekorna sostojba. Cenata e fiksna
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации