Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

iPhone Xr 128GB vo odlicna sostojba

450 ЕУР

Се продава од: Angela Вчера 16:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone Xr
Se prodava Iphone Xr 128 GB perfektno socuvan, vo odlicna sostojba
Telefonot e kako nov, bez niedna grebnatina
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации