Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

For Sale : Apple iPhone Xs Max

540 ЕУР

Се продава од: Anthonio 03 апр. 04:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone Xs Max
Apple iPhone Xs Max
Apple iPhone X 64GB
Apple iPhone X 256GB

Apple iPhone 8
Apple iPhone 8 64GB
Apple iPhone 8 256GB

Apple iPhone 8 Plus 64GB
Apple iPhone 8 Plus 256GB

For more details contact us via Email:

[email protected]
[email protected]
[email protected]

Skype ID : allroundgadget1_1
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации