Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iphone ekrani po najpovolni ceni

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 20 дек. 11:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy s8 plus 240 EUR
Samsung Galaxy A5 2016 140 EUR
iPhone 8 480 EUR
Samsung Galaxy J3 2017 4 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone Xs Max
Najnova ponusa so najniski cenii
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
Leaflet
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy J6 160 EUR
iPhone 6 super sostojba 330 EUR
Samsung Galaxy S6 edge 340 EUR
Samsung Galaxy Note 4 220 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации