Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iphone Xs Max 256 GB

670 ЕУР

Се продава од: Ana 09 септ. 13:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone Xs Max
Продавам iphone Xs MAX
• 256gb
• донесен од Швајцарија , прв сопственик и многу малку користен
• има цела година платено осигурување
• нема никакви оштетувања и грепки
Leaflet
Кон почеток