Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone XS Gold-NOV kupen od MediaMarkt CH

720 ЕУР

Се продава од: Apple 01 јан. 16:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone Xs
NOV Apple iPhone XS Gold 64GB, kupen od MediaMarkt Svajcarija so 2 godini garancija (do 12/2021). Bez zameni
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации