Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iphone X 64 GB i XS 256 GB

350 ЕУР

Се продава од: Edi 07 фев. 18:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone Xs
Se prodavat Iphone X 64GB,Neverlock,telefonot e mnogu socuvan so cena na 350€
Se prodava i Iphone XS 256 GB Neverlock,so cena na 400€
Se prodava i Iphone X 64 GB bez face id so cena na 300€

Telefonite se doneseni od stransvo no se neverlock
Moze da se vidat vo sekoj moment,i prakam po kargo
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации