Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone Xs - GOLD - 256 GB - kako nov, od USA

530 ЕУР

Се продава од: Saso Stamenkovski 16 дек. 19:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Пробиштип
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone Xs
Apple iPhone XS - 256 GB - GOLD

Sekogas koristen so maska i screen protector. Mala grebnatinka dole desno, sto ne e na ekranot. Od USA.
Saso Stamenkovski
078370294
Leaflet
Кон почеток