Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IPHONE XS 512GB KAKO NOV GOLD

400 ЕУР

650 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: @@@ 20 јан. 15:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
@@@

@@@

265 Огласи во продавницата

HUAWEI P30 PRO KAKO NOV EU MODEL 370 ЕУР
IPHONE 5C 16GB RABOTI SO X-SIM BLUE 185 ЕУР
HUAWEI P7 NOV BEL 220 ЕУР
HUAWEI MATE 20 LITE 3DEN KORISTEN 200 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone Xs
NEVERLOCK,KAKO NOV,IMA MNOGU MALA PUKNATINA NA ZADEN KAPAK,GOLD,KOMPLET SO KUTIJA
@@@

@@@

265 Огласи во продавницата
HUAWEI P20 128GB 390 ЕУР
SAMSUNG S4 PINK MALKU KORISTEN 180 ЕУР
SAMSUNG GALAXY A51 KORISTEN 180 ЕУР
Samsung Galaxy S10 + kako nov eu model 310 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации