Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IPHONE XS KAKO NOVI

290 ЕУР

600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: @@@ 08 фев. 14:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
@@@

@@@

265 Огласи во продавницата

HUAWEI P8 LITE KAKO NOV 90 ЕУР
SAMSUNG S9 PLUS KAKO NOV 540 ЕУР
HTC 10 KAKO NOV BEZ GREBNATINA 150 ЕУР
SAMSUNG S7 NEVERLOCK KAKO NOV MALKU KORISTEN 210 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone Xs
MALKU KORISTENI,SOCUVANI,KOMPLET KUTIJA,AKSESOARI
bez face id 290€
so face id 330€
@@@

@@@

265 Огласи во продавницата
SAMSUNG GALAXY S8 160 ЕУР
SAMSUNG GALAXY NOTE 9 EU MODEL PLAVA BOJA 340 ЕУР
APPLE IPAD PRO 9,7" 32GB CELLULAR 400 ЕУР
NOKIA 8800 SAPPHIRE ARTE KAKO NOV 150 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации