Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IPHONE XS NO FACE ID

300 ЕУР

560 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: @@@ 26 јан. 17:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
@@@

@@@

265 Огласи во продавницата

HTC DESIRE 300 MALKU KORISTEN 70 ЕУР
SAMSUNG GALAXY S4 MINI KORISTENI DUOS 80 ЕУР
SAMSUNG A3 2016 MALKU KORISTEN 75 ЕУР
iPhone X KORISTEN NEVERLOCK NAJNISKA CENA 700 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone Xs
MALKU KORISTEN,KOMPLET KUTIJA
@@@

@@@

265 Огласи во продавницата
HTC ONE M10  KAKO NOV BLACK 330 ЕУР
APPLE IWATCH 2 38mm NIKE EDITION SILVER BOJA 120 ЕУР
HTC DESIRE 626 DUAL SIM 100 ЕУР
ZTE BLADE V7 LITE KAKO NOV 3 500 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации