Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iphone Xs

480 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 15 фев. 13:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy S8 plus 700 EUR
Samsung Galaxy J6 160 EUR
Sony Xperia M2 Aqva 4 500 MKD
iPhone 7 Neverlock 260 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone Xs
Iphone XS 480€
64 giga NEVERLOCK
Zabeleska:puknato staklo se gleda na petata i poslednata slika
3 meseci pismena garancija
📞070-777-933📞
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

348 Огласи во продавницата
Iphone X kako nov 440 EUR
iPhone 6 350 EUR
Samsung Galaxy S8 370 EUR
Samsung Galaxy S9 300 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации