Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BlackBerry Torch 9800

250 ЕУР

Се продава од: Goran 05 јул. 03:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Свети Николе
Марка
BlackBerry
Модел
Torch 9800
PRODAVAM Blackberry 9800 Torch
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации