Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HTC DESIRE 300 MALKU KORISTEN

70 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: @@@ 24 мар. 07:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
@@@

@@@

265 Огласи во продавницата

IPAD PRO 12' 256GB 4G KAKO NOV 650 ЕУР
HUAWEI P20 KAKO NOV 180 ЕУР
SAMSUNG GALAXY S5 NOV 280 ЕУР
SAMSUNG GALAXY A70 KORISTEN3 MESECI 220 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
HTC
Модел
Desire 300
MALKU KORISTEN CRNA BOJA,RAB NA SITE OPERATOTI.TEL E BEZ GREBNATINA
Leaflet
@@@

@@@

265 Огласи во продавницата
IPHONE 6 64gb NOV NEKORISTEN SILVER 320 ЕУР
SAMSUNG A3 2016 MALKU KORISTEN 75 ЕУР
SAMSUNG S9 KAKO NOV KORISTEN 1 MESEC GARANCIJA 250 ЕУР
IPHONE 8 64GB NEVERLOCK KAKO  NOV 470 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации