Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HTC DESIRE 310

50 ЕУР

Се продава од: Vlatko 04 фев. 09:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Марка
HTC
Модел
Desire 310
Продавам екстра зачуван телефон HTC Desire 310.Со маска и заштитна фолија.Цената е 50€.
Кон почеток