Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HTC 610 BEL NOV OD T-MOBILE

160 ЕУР

Се продава од: b.a 07 мар. 22:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Марка
HTC
Модел
Desire 610
TEL E SKROZ NOV ZEMEN OD T-MOBILE SO EDNA GODINA GARANCIJA
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации