Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Htc m8 Gold

220 ЕУР

Се продава од: Bobi 04 фев. 14:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Неготино
Марка
HTC
Модел
One (M8)
m8 tocka nema na telefonot koristen 1 mesec full pakovanje fiksmo 220 eur iphone 5 s gold zacuvan max full pakovanje extra 280 eur filsmo bez Zameni cenite se fiksni telefonite extra
Leaflet
Кон почеток