Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HTC M8 MALKU KORISTEN GRAY

100 ЕУР

170 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: @@@ 14 септ. 08:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
@@@

@@@

265 Огласи во продавницата

SONY XPERIA M5  NOV 220 EUR
SAMSUNG GALAXY S6 EDGE BELA BOJA 190 EUR
IPHONE XS MAX 64gb SPACE GRAY NAJNISKA CENA 420 EUR
IPHONE XS NO FACE ID 300 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
HTC
Модел
One (M8)
raboti na site operatori,komplet polnac usb kutija,bez grebnatina
Leaflet
@@@

@@@

265 Огласи во продавницата
IPHONE XS 512GB KAKO NOV GOLD 400 EUR
HTC DESIRE 500 MALKU KORISTEN WHITE 5 500 MKD
SONY M2  KORISTEN 50 EUR
iWATCH KAKO NOV SILVER 130 EUR
Кон почеток