Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HTC One M8 Silver 32 GB

7 500 МКД

Се продава од: lindim 23 мар. 21:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Марка
HTC
Модел
One (M8)
Telefonot e vo mnogu eobar sostojba,rabiti na site mrezi.
Ima mesto za dogovor vo cenata
Leaflet
Кон почеток