Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Htc Оne М9 super sostojba

220 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: D-mobile 23 јан. 10:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата

iPhone 7 Neverlock 260 EUR
Samsung Galaxy S6 150 EUR
Iphone Xs 480 EUR
Iphone x kako nov 480 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
HTC
Модел
One M9
Htc one m9
Boja gold
Otklucen na site Operatori
SOSTOJBA EKSTRA kako nov
Pismena Garancija
Slikite se od Telefonot
Prakame i po Gradovite nadvor od Skopje
(kargoto e na vas trosok)
Telefonite sto se vo vrednost nad 300 evra ili se novi ne gi prakame po kargo.
Lokacija: NOVO LISICE
070-777-933
D-mobile
Продажаба на Нови и Половни Мобилни Телефони,Галантерија и Сервис. СЕ НЕ ЕДНО МЕСТО Локација Ново Лисиче Кај трите Кули Спроти Blizoo
Посетете ја нашата продавница
Vidoe Smilevski Bato Br 5 Nasproti Postata Прикажи на мапата
070 777 933
D-mobile
070 777 933
D-mobile

D-mobile

347 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy Note 5 360 EUR
Samsung Galaxy s6 150 EUR
Samsung Galaxy S6 edge plus top sostojba 350 EUR
OTKUPUVAM Mobilni Telefoni 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации