Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HTC M9

630 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: PLANETMOBIL 08 мај 10:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Марка
HTC
Модел
One M9
telefonot e nov so full pakovanje 1god garancija
PLANETMOBIL
+38978366646
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации