Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HTC ONE S 16GB

4 300 МКД

Се продава од: Esad 07 дек. 14:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
HTC
Модел
One S
Telefonot e odlichno sochuvan i odlichno funkcionira.So nego ide i zastitnata maska originalna negova i polnach so usb kabel.Se prodava poradi kupen nov telefon.
Telefonot sodrzi:
-8mp kamera
-16gb memorija
-1gb ram
-Beats audio
itn...
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации